Ana sayfa Haberler Otomobil 2020 Mercedes Gla Görücüye Çıktı

2020 Mercedes Gla Görücüye Çıktı

0
PAYLAŞ

Mercedes düzenlenen lansman üzerinden yeni modelinin tanıtımını gerçekleştirdi. Yeni güvenlik önlemleri, teknolojik yapı ve donatılar hakkında merak edilen pek çok konu da gün yüzüne çıktı.

 2000 Mercedes Gla

 Dünyanın en büyük otomobil markalarından biri olarak Mercedes, SUV ailesinin en küçük üyesini bazı küçük değişiklikler üzerinden geliştirdi. Öncelik olarak gelişen açıdan ilk dikkat çeken kısım daha görkemli bir yapıya sahip olması. Uzunluğu konsept dışında tutularak diğer kısımlarının büyüdüğü tasarım, 0,28 cd sürtünme katsayısıyla daha etkin bir yakıt tasarrufu sağlayacak gibi görünüyor. Bir önceki modele göre ele alındığında görsel açıdan daha kavisli ve yumuşak bir tasarıma sahip olduğunu söylemek mümkün. Bu modelde keskin hatlar dışarıda bırakılarak daha kavisli bir yapı ortaya çıkarılmış.

 Yüksek Performansıyla 2020 Mercedes GLA

 Yeni tasarımın GLA ailesi olarak yüksek performans ürünü olduğunu söylemek mümkün. Ele alınan tasarımlar göz önünde bulundurulduğunda performansına yönelik yorumlama yapılabilir. Çift egzoz konumlaması, daha göz önünde olan ön ve arka tampon, 21 inçlik jant kapasitesiyle bir adım öne çıkıyor. En yüksek donanım seviyesine sahip olan araç, iç tasarım olarak da daha geniş bir yapı sunuyor. Böylece konfor sunarken ayrıca 60 kilometreye kadar aktif acil durum fren sistemi etkin bir güvenlik önlemi sağlıyor.

 Yeni Nesil 2020 Mercedes GLA

 Pek çok ayrıcalığıyla 2020 Mercedes GLA her açıdan üstüne ayrıcalıklar tanımış durumda. Özellikle opsiyonel sürücü yardım paketi etkin kullanım imkanı tanımaktadır.

 – Adaptif hız sabitleme,

 – Aktif uyarı sistemi ve hız limit asistanı,

 – Kavşak ile trafik işaretleri konusunda uyarı sistemi,

 – Şerit takip sistemi,

 Bu gibi daha birçok ayrıcalıklarıyla 2000 yeni Mercedes GLA, 2020 yılının ilk aylarında piyasaya sunulacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here