Ana sayfa Dizi La Casa De Papel 4. Sezon Başlıyor

La Casa De Papel 4. Sezon Başlıyor

0
PAYLAŞ

Netflix’in fenomen dizilerinden olan La Casa de Papel, 3. sezon finaliyle ekranlara ara vermişti. Büyük beğeni toplayan dizi, kendine geniş bir hayran kitlesi oluşturdu. 4. sezonu dört gözle bekleyen hayranlar birbirlerine la casa de papel 4. sezon ne zaman başlıyor diye soruyorlar. Beklenen müjdeli haber Netflix tarafından açıklandı.

 4. Sezon Tarihi Belli Oldu

 Netflix, resmi Türkiye Twitter hesabından dizinin 4. sezon yayın tarihini açıkladı. “3 Nisan’da kaos başlıyor” başlığıyla dizinin başlama tarihini açıklamış oldular. 3 Nisan 2020 Cuma günü ekranların başında kitlenmeye hazır olun.

 Önceki sezonları izlememiş veya eksik kalan bölümleri olanlar varsa, biran önce tamamlamalarını tavsiye ederiz. Arada boşluk kalmadan ve karakterleri öğrenerek 4. sezona başlamış olursunuz. Dizi her ne kadar 3. sezonda beklentilerin altında kalsa da, farklı oyunculukları ve hikâyesiyle bağımlılık yapmaya devam edecektir.

 Kısaca Diziyi Tanıyalım

 La Casa de Papel, İspanya dizisidir. Gerçek bir olaydan kurgulanarak dizi haline getirilmiştir. Profesör (Álvaro Morte) lakaplı biri İspanya Kraliyet Darphanesi’ni soymak için kusursuz bir plan hazırlar. Soygunda yardım etmeleri için 8 kişilik bir ekip oluşturuyor. Bir evde toplanıp, 5 ay boyunca kusursuz soygun için çalışma yapıyorlar.

 Planın kusursuz olduğundan karar kıldıktan sonra, eyleme girişiyorlar. Darphaneyi basıp, rehinelerle birlikte kendilerini Darphaneye kilitliyorlar. Planları kusursuz olmasına rağmen, beklenmeyen gelişmeler işlerini alt üst ediyor. Yeni sezonda da sezonda da sürprizlere ve beklenmedik olaylara karşı hazırlıklı olun.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here