Ana sayfa Haberler Microsoft Office Artık Ücretsiz

Microsoft Office Artık Ücretsiz

0
PAYLAŞ

Microsoft Office, yasal yolla kullanmak isteyenler için bir haberimiz var. Birçok kullanıcı bu programı yasal yolla kullanmamaktadır. Ancak öğrenci sürümünü yasal kullanmak isteyenler, bu habere kulak vermelidir.

 Memur, öğrenci, mühendis, mimar ve doktor gibi birçok meslek dalında Microsoft Office, olmazsa olmazdır. Bu programın ücretli olması nedeniyle alternatif Office programları kullanılmaktadır. Alternatif seçenekler de bu yazılım kadar başarılı değil. Sonuç olarak yasa dışı yollarla bu yazılım kullanılmaya çalışılıyor. Programın ücretli olması ve ücretinin yüksek olması, kullanıcıyı yasa dışı yollara itiyor.

 Öğrenciler ve Öğretim Üyeleri Ücretsiz Kullanabilir

 Bu programı ücretsiz kullanmak isteyenler için Microsoft yeni bir uygulama başlattı. Üniversite veya okula ait e-mail adresi ile başvuru yaptığınız zaman bu yazılımı ücretsiz indirebiliyorsunuz. Word, Excel, Onenote, Powerpoint ve Outlook gibi bütün programları kullanabilirsiniz. Office 365’e ait bütün yazılımlar birlikte veriliyor. Bunların yanı sıra, School Data Sync, Onedrive, Sharepoint, Teams, Form, Sway, Stream ve PowerApps gibi programlar yanında hediye veriliyor.

 Daha fazla ek uygulama için düşük bir ücret ödemeniz gerekecek. Ancak Word yazılımları her hangi bir ücret ödemiyorsunuz.

 Ücretsiz Uygulamadan Nasıl Faydalanacaksınız?

 Bu uygulamadan faydalanmak için şu adımları takip etmeniz yeterlidir:

 1- İlgili sayfaya girdikten sonra Office 365 başlayın kısmındaki e- posta kısmını doldurun. Bu kısma üniversite veya okul e-postası girmelisiniz.

 2- Size gelen doğrulama kodunu ilgili bölüme girin.

 3- Hesabınız aktif olduktan sonra Microsoft Office’e ücretsiz ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here