PAYLAŞ

Ücretsiz oyun dünyasına yenilerini ekleyen PS, sevenlerini mutlu etmeye devam ediyor. Beklenen açıklama geldi ve ücretsiz oyunlar açıklandı. Ekim ayının sonlarına yaklaştığımız şu günlerde açıklanan ücretsiz oyunlar, oyun severleri memnun edeceğe benziyor. Ücretsiz olan bu iki oyunu üyeler doyasıya oynayabilecek.

 Üyeler, profesyonel özelliklere sahip bu ücretsiz oyunları ekleyebilir ve doyasıya oynayabilir. Bu müjdeli haber State of Play etkinliklerinde geldi. Günlerdir üyelerin beklediği ücretsiz oyunların ilki The Last Of Us Remastered oyunudur. Oyuncular The Last Of Us 2 ile ilgili indirim haberlerini bekliyordu. Tam bu sırada bu ücretsiz oyunun piyasaya çıkması oyuncuları mutlu etti.

 Ücretsiz kategorisinde satışa çıkarılan diğer oyun ise MLB The Show 19 oyunudur. Ay boyunca üyeler bu oyunu ücretsiz oynama imkanına kavuşacak. Bu ücretsiz oyunlarla üyeler ay boyunca oyun heyecanını doyasıya yaşayacak. Ücretsiz olması nedeniyle üyeler her hangi bir ücret ödemeyecek. Ücretsiz oyun dünyasındaki yeni gelişmeler en çok PS üyelerini mutlu ediyor.

 Play Station Plus, geçen ay ücretsiz olarak sunduğu Batman Arkham Knight ve Darksiders 3 oyunlarıyla üyelerini sevindirmişti. Eylül ayında da aynı sürprizi gerçekleştirerek oyun severleri çok mutlu etti. Üyeleri için ücretsiz oyun yayınlayan PS, oyun severlerin tercihi haline geldi.

 Bu oyunların nasıl oynanacağı konusunda bilgi almak isteyenler için belirtelim. Bu oyunları oynamanız için Ps Plus abone işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekir. Üye olduktan sonra oyunları ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Ücretsiz oyun oynayabilmeniz için Play Station 4 sahibi olmanız gerekir. PS 3 veya PS Vita sahipleri ücretsiz oyunları oynayamaz. Bu yılın Mart ayında PS 3 ve PS Vita sahipleri için ücretsiz oyun hakkı sona erdi. Ücretsiz oyun oynamak isteyen üyeler PS 4 almalıdır. İstediğiniz zaman ücretsiz oyunları oynayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here